Koh-i-noor dažāda veida komplekti skicēšanai un zīmēšanai.

komplekti2

Lielajā komplektā ietilpst sausie pasteļzīmuļi (gaišā un tumšā sēpija, baltā un sarkanā “ogle”), akvareļu zīmuļi-2B/4B/6B, divi ogles zīmuļi, “Progresso” grafīta zīmuļi-2B/8B, “Progresso” akvareļu zīmulis, dažādu krāsu sausie pateļkrītiņi un grafīta stienīši, liels grafīta zīmulis un dzēšgumija.

Mazajā komplektā ietilpst “Progresso” garfīta zīmulis-6B, divi ogles zīmuļi, sausie pasteļzīmuļi (tumšā sēpija, baltā un sarkanā “ogle”), divi sausie pasteļkrītiņi, dzēšgumija un papīra berzīte. Ražots Čehijā.

komplekti3

Pirmajā komplektā ietilpst ogles zīmuļi, parastie zīmuļi-6B/8B, “Progresso” grafīta zīmuļi, papīra berzīte, grafīta un ogles stienīši, dabīgās ogles, dzēšgumija un zīmuļu asināmais.

Otrajā komplektā ietilpst sausie pasteļzīmuļi (gaišā un tumšā sēpija, baltā un sarkanā “ogle”) akvareļu zīmuļi-2B/4B/6B, grafīta un ogles stienīši, papīra berzīte un dzēšgumija.

Trešajā komplektā ietilpst parastie zīmuļi-2B/4B/6B, akvareļu zīmuļi-2B/4B/6B, grafīta stienīši, papīra berzīte un dzēšgumija.

Ceturtajā komplektā ietilpst “Progresso” grafīta zimuļi-HB/2B/4B/6B/8B, akvareļu zīmulis-4B, grafīta stienīši, papīra berzīte un dzēšgumija.

Visi komplekti ir lieliski gan iesācējiem, gan māksliniekiem.

komplekti4

Šie ir brūno un pelēko toņu sauso pasteļkrīņu komplekti, kuri domāti zīmēšanai, tonēšanai un skicēšanai.