Notiks auduma apgleznošanas meistarklase!

Mīļi aicināti uz vasarīgi daudzveidīgo auduma apgleznošanas meistarklasi mūsu veikaliņa telpās, Kr. Valdemāra 9 (Rīga), trešdienā, 20. jūnijā, 17:00.

Šoreiz vasaras saulgriežu laikā aicinām radīt savu īpašo svētku krekliņu vai auduma maisiņu vislabākajiem vasaras pasākumiem!

Aicinām ņemt līdzi savu tekstilizstrādājumu ( kreklu, maisiņu, spilvena pārvalku, kedas u.c pēc izvēles)! Uz vietas piedāvājam auduma maisiņus vai priekšautus.

Šoreiz piedāvājam izmēģināt sedzošās Nerchau tekstilkrāsas, kuras kombinējot ar C.Kreul tekstilflomāsteriem, Pentel arts krītiņiem u.c speciālajiem materiāliem var radīt visdažādākā stila attēlus uz daudzveidīgām tekstila virsmām, iepazīsim arī dažādas tehnikas — brīvo zīmējumu, šablonu pielietojumu, monotipiju un sietspiedi.

Meistardarbnīca noritēs nelielā (līdz 6 cilvēkiem) grupā, tāpēc ikviens dalībnieks saņems individuālu pieeju un konsultāciju, izmēģināsim, kādi materiāli, kuram ir ērtāki uzsākot darbu un lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Dažādi šabloni un paraugzīmējumi būs sagatavoti uz vietas, bet variet nākt jau ar kādu savu vēlmi vai iedvesmas attēlu un radīsim kopā! Ar tekstila krāsu zīmējumu var radīt gan jaunu, unikālu tekstilizstrādājumu, gan izglābt un atdzīvināt kādu savu nedaudz sasmērētu mīļlietu.

Aicināti visa vecuma apmeklētāji, iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Iepazīšanās AKCIJAS līdzdalības maksa 7,00eiro.

Visi veiksmīgam darbam nepieciešamie materiāli nodarbībā iekļauti dalības maksā un intereses gadījumā pēc tam nopērkami uz vietas par draudzīgām cenām. Darboties gribētājus, lūdzam pieteikties veikalā “Vilhelms” vai zvaniet-67304200 vai sūtiet uz

e-pastu:veikalsvilhelms@inbox.lv

Lūgums ņemt vērā, ka meistarklases laikā notiks foto uzņemšana. Ar Jūsu dalību meistarklasē, Jūs piekrītat fotogrāfiju tālākai izmantošanai un publicēšanai. Iebildumu gadījumā lūdzam sazināties ar organizatoriem.  Organizators arī ir tiesīgs atcelt meistarklasi.

 

 

tektilprecece3

 

 

nerchau-tekstilkrasas3

Bildes links: https://prom.ua/p688255761-nabor-vysokokachestvennyh-krasok.html