Veikalā Vilhelms notiks zīda apgleznošanas nodarbības!

Mīļi aicināti uz pavasarīgo zīda apgleznošanas darbnīcu!

 

Piedāvājam radīt savu valkājamo ”gleznu” vai interjera dekoru meistarklasē mūsu veikaliņa telpās, Kr. Valdemāra 9.

Trešdienā, 9. maijā, 15:00, aicināti visa vecuma apmeklētāji, iepriekšēja pieredze zīda apgleznošanā nav nepieciešama. Iepazīšanās AKCIJAS līdzdalības maksa 7,00eiro.

Šoreiz piedāvājam apgleznot jau apdarinātu, valkāšanai gatavu zīda šallīti vai ovālu, caurspīdīgu zīda glezniņu rāmītī, kas piekārta pret gaismu atgādinās vitrāžu. Apgūstot zīda apgleznošanas pamatprincipus, grafiskās un gleznieciskās iespējas, iepazīsimies ar C.Kreul plašās paletes krāsu toņu zīda krāsām un citiem zīda apgleznošanas palīglīdzekļiem, kas arī iesācējam ļauj radīt krāšņus darbus.

Meistardarbnīca noritēs nelielā (līdz 6 cilvēkiem) grupā, tāpēc ikviens dalībnieks saņems individuālu pieeju un konsultāciju, izmēģināsim, kādi materiāli, kuram ir ērtāki uzsākot darbu un lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Pavasarīgi zīmējumu motīvi un paraugi ( ziedi, putni) būs sagatavoti uz vietas, bet variet nākt jau ar kādu savu vēlmi vai iedvesmas attēlu un radīsim kopā!

Visi veiksmīgam darbam nepieciešamie materiāli nodarbībā iekļauti dalības maksā un intereses gadījumā pēc tam nopērkami uz vietas par draudzīgām cenām. Darboties gribētājus, lūdzam pieteikties veikalā “Vilhelms” vai zvaniet-67304200 vai sūtiet uz

 e-pastu:veikalsvilhelms@inbox.lv

 

Uz tikšanos.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc aicinām pasteigties pieteikties laicīgi!

zida-konsultacijas4 zida-konsultacijas2 zida-konsultacijas zids2 zids